Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer HP OfficeJet Pro 9020, i bardhë/zi

Kodi i produktit:
261206
Ekran:
RJ-11:
Printim dyanësh automatik:
Printim pa kuadro:
Printimi i faqes së parë sekondë:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

369.50 
Ju kurseni : 125.00   (34%)
244.50 € * Përfshirë TVSH-në
34% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri HP Officejet Pro 9020 All-in-One me çmim të përballueshëm bëhet zgjidhja ideale për prodhimin me cilësi të lartë të printimit dhe skanimit të dyfishtë të dokumenteve me ngjyrë të bardhë dhe të zezë si dhe fotove me ngjyra. Ky printer ka një tabaka letre që mund të mbajë deri në 250 fletë letre. Shpejtësitë e printimit deri në 24 faqe bardhë e zi dhe 20 faqe me ngjyra për minutë, të kombinuara me rezolucion të lartë 1200 x 1200 dpi, ju lejojnë të arrini printime bardhë e zi me cilësi të lartë dhe me ngjyra me kosto të ulët për faqe. Me një ekran të qartë, funksionimi i printerit është i shpejtë dhe i lehtë. Ju nuk keni nevojë të lidhni printerin me kabllo, ju mund të printoni dokumentet direkt nga celulari juaj i mençur ose tableti. Mund të përdorni skedarë nga shërbimet cloud Dropbox, Google Drive, OneDrive direkt nga printeri. Printeri përmban karakteristika që zvogëlojnë konsumin e energjisë dhe kursejnë kohë. Mund të ulni konsumin e letrës deri në 50% me printim të dyanshëm. Printeri mbështet letrën e madhësive dhe llojeve të ndryshme duke filluar nga letra klasike A4 deri tek zarfat, etiketat dhe letër fotografike për printime me cilësi të lartë. Priteri poashtu ka: USB, Wi-Fi 802.11b / g / n; 2 porte të modemit RJ-11, kabllo për furnizim me energji, 4 fishekë ngjyre (HP 917XL - e zezë 1000 faqe / cian,magenta, verdhë - 700 faqe).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekran:
Ekran me prekje touch:
Fax:
Funksioni:
AirPrint, HP Smart, Mopria, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim faqe për muaj:
2000
Kapaciteti maksimal i memories MB:
512
Kapaciteti standard i memories MB:
512
Kodi:
1MR78B
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
4800
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
21. 5. 2019
Lloji i mbajtësit të fletëve të skenerit:
DADF
Lloji i printerit:
Inkjet
Mbajtëse për letra:
DADF (35 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat mm:
437 x 396,3 x 318,3
Pesha në kg:
12
Printim dyanësh automatik:
Printim pa kuadro:
Printimi i faqes së parë sekondë:
9
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
1205 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale DPI:
2400 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
1200
RJ-11:
RJ-45:
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
20
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
24
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 2.0, USB, WiFi
USB:
USB host:
WiFi:

Bashkangjitja Printer HP OfficeJet Pro 9020 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE