Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Lexmark MC2425adw

Kodi i produktit:
275858
Besueshmëria:
100
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
200 x 400
Përmbajtja e pakos:
CD, kabllo, manual përdorimi, toner
Pesha maksimale e printimeve g m2:
200
Pesha në kg:
26.8

Si të porosisim në Gjirafa50?

418.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Printer multifunksional lazer me ngjyra. 1200x1200 DPI për të zezë dhe të bardhë, 2400x600 DPI për ngjyra, printimi shpejton deri në 23 faqe në minutë. Mbështet printimin e dyfishtë. Shpejtësia e faksit, skanimit 47/50 faqe për minutë në të zezë dhe 30/32 faqe në minutë me ngjyra, duke kopjuar deri në 23 kopje në minutë në të zezë dhe të bardhë. Ka një ekran LCD me ngjyra 2.4 inç. Tabaka 250 fletë, kosh prodhimi 150 fletë. Lidhja përmes USB, WiFi, ethernet. Vëllimi i printimit 48 dB, kopjimi 54 dB, skanimi 54 dB. Dimensionet 462 x 442 x 556 mm. Pesha 26,8 kg. Printeri gjithashtu mbështet mundësi të përparuara të printimit si AirPrint, GooglePrint dhe Mopria. Lexmark gjithashtu ka Lexmark Mobile Print e vet për printim plotësisht të lehtë, duke përdorur Lexmark Mobile Assistant për të vendosur një printer nga telefoni juaj. Ky printer ka ulur kostot e funksionimit falë mënyrave të printimit të dyfishtë dhe modaliteteve të kursimit të energjisë. Ai gjithashtu krenohet me një çmim ENERGY STAR 2.0. Printeri përdor konsumin e ulët të energjisë, pavarësisht nëse është në gjendje aktive ose thjesht pushon në modalitetin e gjumit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
734646656047
Ekran:
Fax:
Fuqia në stand-by [W]:
38.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i brendshëm [fletë]:
250
Kapaciteti i rekomanduar për printim faqe për muaj:
6500
Kapaciteti maksimal i memories MB:
1024
Kapaciteti standard i memories MB:
1024
Kodi:
42CC440
Konsumi W:
400
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
2400
Lansuar:
22. 11. 2019
Lloji i mbajtësit të fletëve të skenerit:
RADF
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
Mbajtëse të jashtme për letra:
150
Multifunksional:
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat mm:
462 x 442 x 556
Përmbajtja e pakos:
CD, kabllo, manual përdorimi, toner
Pesha maksimale e printimeve g m2:
200
Pesha në kg:
26.8
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë sekondë:
11.7
Prodhuesi:
Lexmark
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
2400 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale DPI:
2400 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
200 x 400
RJ-45:
Sasia maksimale e printimit për muaj:
75000
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
23
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
23
Shpejtësia e skanimit [ppm]:
47
Skaner:
Skaner DPI:
600
USB:
USB host:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE