Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multi-funksional Epson L1455

Kodi i produktit:
203945
EAN:
8715946616117
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
250
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,057.50 
Ju kurseni : 58.00   (5%)
999.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 83.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri Epson është një printer multi-funksional që përveç funksionit të printimit, kryen edhe funksionin e fotokopjimit dhe skanimit. Kjo mundësi ju kursen kohë të madhe gjatë punës suaj dhe ju ruan hapësirë në zyrën tuaj. Po ashtu, ky printer ju lejon printim automatik në të dy anët dhe kursen maksimalisht energjinë elektrike. Veç tjerash, ofron printime me cilësi të lartë dhe ngjyra reale. Ai mund të lidhet me port USB, gjë që e bën të përshtatshëm për t'u lidhur me çdo kompjuter të mundshëm.

Vlerësimet

ndjehem i knaqur me sherbimin tuaj. ;)
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946616117
Fax:
Funksione shtesë:
Epson Connect, Google Cloud Print, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C11CF49401
Konsumi (W):
20
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
10 Dhjetor 2016
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A3+
Mbajtëse për letra:
DADF (35 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
795? x 640 x 560
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
250
Pesha në kg:
23,16
Printim DPI:
4800
Printim dyanësh automatik:
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
4800 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
10
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
18
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Printer multi-funksional Epson L1455 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE