Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer multifunksional Brother DCP-1510

Kodi i produktit:
133541
EAN:
4977766721530
Printime DPI:
2400
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
USB 2.0
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

156.50 
Ju kurseni : 11.00   (7%)
145.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri laserik Brother është një printer multifunksional bardh e zi i cili ka një cilësi të lartë printimi dhe skanimi me rezolucion prej 2400 x 600 dpi / 600 x 1200 dpi dhe shpejtësi printimi deri në 20 faqe për minutë. Kjo pajisje ka të integruar në vetvete printerin, skanerin dhe fotokopjuesin. Kjo pajisje multifunksionale mbështetë formatin standard A4 të printimit. Posedon një interface me portin USB 2.0 i cili i mundëson lidhjen me kompjuter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766721530
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DCP1510EYJ1
Konsumi (W):
350
Kopjues:
Lansuar:
23 Gusht 2013
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
255 x 340 x 388
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
105
Pesha në kg:
7
Printime DPI:
2400
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
33
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
20
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer multifunksional Brother DCP-1510 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE