Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer multifunksional Brother DCP-L5500DN

Kodi i produktit:
195616
EAN:
4977766753760
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
200
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

428.50 
Ju kurseni : 25.00   (6%)
403.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri monochrome multifunksional Brother DCP-L5500DN është zgjidhje e përkryer për ju.Përveç printimit kjo pajisje gjithashtu kryen funksionet e skanimit dhe kopjimit duke iu mundësuar që të gjitha këto funksione ti realizoni në një pajisje të vetme kompakte. Karakteristikë tjetër e këtij printeri është shpejtësia e tij e jashtëzakonshme. Me këtë printer ju mund të realizoni deri në 40 printime / min. . Përveç kësaj ju do të mund të kopjoni deri në 40 dokumente / min me rezolucion të lartë që mund të arrij deri në 1200 x 600 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766753760
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
DCPL5500DNYJ1
Konsumi (W):
645
Kopjues:
Lansuar:
27 Korrik 2016
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (40 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Mundësi lidhjeje me:
AirPrint, Android Print Servie Plugin, Cortado Cloud Print, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Mopria
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
545 x 641 x 520
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
200
Pesha në kg:
19,7
Printim dyanësh automatik:
Printime DPI:
1200
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
7,2
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
40
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer multifunksional Brother DCP-L5500DN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE