Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional Brother MFC-J2330DW

Kodi i produktit:
212386
EAN:
4977766770187
Printim dyanësh automatik:
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
341.50 
Ju kurseni : 24.00   (7%)
317.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri inkjet Brother MFC-J2330DW është një printer multifunksional me ngjyra i cili ka në vetvete printer, fotokopjues, skaner dhe fax. Rezolucioni i kësaj pajisjeje multifunksionale është 4800 x 1200 dpi në printim, 120 x 2400 dpi në skanim. Shpejtësia e printimit është 22 faqe për minutë në versionin bardhë e zi dhe 20 faqe për minutë në versionin ngjyrë. Dimensionet e printerit janë 530 x 398 x 304 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766770187
Fax:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti standard i memories [MB]:
128
Kodi i prodhuesit:
MFCJ2330DWYJ1
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A3
Mbajtëse për letra:
ADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Mundësi lidhjeje me:
AirPrint, Brother Print Service, Google Cloud Print, iPrint&Scan, Mopria
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
260
Printim dyanësh automatik:
Printime DPI:
4800
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
4800 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
20
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
22
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer multifunksional Brother MFC-J2330DW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE