Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional Canon i-SENSYS MF443dw (bardhë e zi), i bardhë

Kodi i produktit:
268054
Besueshmëria:
100 %
RJ-45:
Pesha në kg:
17,2
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë sekondë:
5.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

391.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri laserik (bardhë e zi) me shumë funksione i-SENSYS MF443dw nga Canon do të jetë zgjidhja ideale për prodhim me cilësi të lartë në biznese të mesme ose të mëdha me shpejtësi të lartë printimi. Dhe me të, ju jo vetëm që mund të printoni, por edhe të kopjoni, skanoni ose faksoni. Ai ka një veçori të printimit të sigurt që parandalon printimin e dokumenteve derisa përdoruesi të vendos kodin për të vazhduar punën. Mbështet Google Cloud Print dhe Canon PRINT Business me mundësi printimi në të dy anët e një flete. Printeri ofron një liri të jashtëzakonshme veprimi me një zgjedhje të gjerë të opsioneve të printimit mobil. Një tabak me 250 fletë, një tjetër me 100 fletë për shumë qëllime, një tabak opsional me 550 fletë dhe një ADF me 50 fletë parandalojnë humbjen e panevojshme të kohës. Fishekët origjinalë të tonerit garantojnë printim me cilësi të lartë deri në 38 faqe mono A4 për minutë. Në të njëjtën kohë, puna e printerit do të jetë ekonomike. Me një ekran të qartë 12,7 cm LCD me prekje dhe me ngjyra si dhe një bibliotekë të përmirësuar aplikimi, funksionimi i printerit është i shpejtë, i qartë dhe i thjeshtë. Ju nuk keni më nevojë ta lidhni printerin me një kabllo, mund të printoni dokumentet që dëshironi direkt nga telefoni juaj smart ose tableti. Përdorni skedarët e Google Cloud Print direkt nga printeri juaj. Kur skanoni, mund të ruani skedarë në formate të ndryshme, mund të zgjidhni midis JPG, TIFF ose PDF. Ju mund t'i mbani dokumentet ose imazhet e skanuara në cilësi të lartë prej 600 dpi. Ashtu si me printimin, edhe kur skanimi nuk do të presë shumë për rezultate, pasi pajisja trajton një shpejtësi prej 38 imazheve në minutë. Mund të vendosni deri në 999 kopje të një dokumenti në të njëjtën kohë. Dokumentet e skanuara ruhen automatikisht në kompjuterin tuaj, në një email apo pajisje USB. Printeri ka një modem faksi me modalitete të tilla si modaliteti i përgjigjjes, vetëm faksi, ndërrimi automatik i faksit / telefonit, dhe më shumë. A doni që dokumentet tuaja të kontrollohen plotësisht? Nëse keni nevojë të kontrolloni dokumentet konfidenciale, ju mund të caktoni një kod në dokument, të mbani dokumentin në memorien e makinës dhe kështu ani nuk printohet derisa të futni kodin e duhur në panelin e kontrollit të pajisjes. Kjo veçori eliminon problemet e mundshme që lidhen me përdorimin e të njëjtit printer nga shumë punonjës dhe siguron lehtësinë e administrimit. Ky printer ka karakteristika që zvogëlojnë konsumin e energjisë dhe kursen kohë. Ju mund të zvogëloni përdorimin e letrës deri në 50% me printimin e dyanshëm. Printeri mbështet letrat e madhësive dhe llojeve të ndryshme nga letrat klasike A4 tek zarfet, etiketat dhe letrat fotografike për printime me cilësi të lartë. Rezolucioni është 1200 x 1200 dpi. Rekomandohet të printohen prej 750 deri në 4000 faqe për muaj, mirëpo kapaciteti maksimal është deri në 80000 faqe për muaj. Mbështet Hi-Speed USB 2.0, 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000Base-T, lidhjen e shpejtë me rrjet dhe standardet Wi-Fi - 802.11b / g / n.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549292133738
Ekran:
Ekran me prekje touch:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print, Mopria, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim faqe për muaj:
4000
Kapaciteti standard i memories MB:
1024
Kodi:
3514C008
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
600
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
23. 8. 2019
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
Multifunksional:
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat mm:
453 x 464 x 392
Pesha maksimale e printimeve g m2:
163
Pesha në kg:
17,2
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë sekondë:
5.5
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
200 x 400
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
200 x 400
RJ-45:
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
38
Shpejtësia e skanimit [faqe/minutë]:
38
Skaner:
Skaner DPI:
600
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
USB:
USB host:
WiFi:

Bashkangjitja Printer multifunksional Canon i-SENSYS MF443dw (bardhë e zi) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE