Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional Canon i-SENSYS MF542x (bardhë e zi), i bardhë

Kodi i produktit:
268056
Besueshmëria:
100 %
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
200 x 400
Pesha maksimale e printimeve g m2:
199
Pesha në kg:
19,8
Printim dyanësh automatik:

Si të porosisim në Gjirafa50?

691.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printer laserik (bardhë e zi ) me shumë funksione i-SENSYS MF542x i Canon bëhet zgjidhja ideale për prodhim me cilësi të lartë në biznese të mesme ose të mëdha me shpejtësi të lartë printimi. Dhe në të njëjtën kohë ju jo vetëm që mund të printoni, por edhe të kopjoni, skanoni. Ka një veçori të printimit të sigurt që parandalon printimin e dokumenteve derisa përdoruesi të vendos fjalëkalimin PIN për të filluar punën. Mbështet Google Cloud Print dhe Canon PRINT Business për printim të dyanshëm. Printeri ofron një liri të jashtëzakonshme veprimi me një zgjedhje të gjerë të opsioneve të printimit mobil. Printeri me tabak 550-fletësh, tabak me shumë qëllime me 100 fletë me ushqyes automatik dokumenti 50 fletësh me tabak opsional për deri në 3x 550 fletë shmang kohëzgjatjen e panevojshme. Fishekët origjinalë të ngjyrës garantojnë printim me cilësi të lartë për deri në 43 faqe mono A4 për minutë. Në të njëjtën kohë, puna e printerit do të jetë ekonomike. Me një ekran të qartë 12.7 cm LCD me prekje dhe ngjyra dhe një bibliotekë të përmirësuar aplikimi, funksionimi i printerit është i shpejtë, i qartë dhe i thjeshtë. Ju nuk keni më nevojë ta lidhni printerin me një kabllo, mund të printoni dokumentet që dëshironi direkt nga telefoni juaj smart ose tableti. Përdorni skedarët e Google Cloud Print direkt nga printeri juaj. Kur skanoni, mund të ruani skedarë në formate të ndryshme, pra mund të zgjidhni midis JPG, TIFF ose PDF. Ju mund t'i mbani dokumentet ose imazhet e skanuara në cilësi të lartë në 600 dpi. Ashtu si për printim, edhe kur skanoni nuk duhet të prisni shumë për rezultate, pajisja trajton një shpejtësi prej 38 imazheve në minutë. Mund të vendosni deri në 999 kopje të një dokumenti në të njëjtën kohë. Dokumentet e skanuar ruhen automatikisht në kompjuterin tuaj, në një email ose pajisje USB. Shtypja bëhet e lehtë me aplikacionin PRINT të Canon, i cili lejon shtypjen e drejtpërdrejtë, kursen deri në gjysmën e kohës së organizimit të dokumenteve dhe vendos në mënyrë të qetë printerin në një rrjet wireless. Ky printer ka karakteristika që zvogëlojnë konsumin e energjisë dhe kursen kohë. Ju mund të zvogëloni përdorimin e letrës deri në 50% me shtypjen e të dy anëve të një flete. Mbështet letrat e madhësive dhe llojeve të ndryshme nga letra klasike A4 tek zarfet, etiketat dhe letra fotografike për printime me cilësi të lartë. Rezolucioni është 1200 x 1200 dpi. Rekomandohet të printohen 2000 deri në 7500 faqe për muaj, ndërsa ngarkesa maksimale për muaj është rreth 150,000. Mbështet standardet e WiFi - 802.11b / g / n.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Ekran:
Ekran me prekje touch:
Fax:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Business, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim faqe për muaj:
7500
Kapaciteti standard i memories MB:
1024
Kodi:
3513C004
Konsumi i energjisë në Stand-by [W]:
13,6
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
600
Lansuar:
4. 9. 2019
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
Multifunksional:
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat mm:
480 x 464 x 452
Pesha maksimale e printimeve g m2:
199
Pesha në kg:
19,8
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë sekondë:
5.7
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
200 x 400
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
200 x 400
RJ-45:
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
43
Skaner:
Skaner DPI:
600
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
USB:
USB host:
WiFi:

Bashkangjitja Printer multifunksional Canon i-SENSYS MF542x (bardhë e zi) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE