Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional Canon i-SENSYS MF631Cn

Kodi i produktit:
212242
EAN:
4549292068535
Pesha në kg:
19,5
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
289.50 
Ju kurseni : 31.00   (11%)
258.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri multifunksional Canon i-SENSYS është printeri i duhur për printime të shpejtë me kualitet të lartë dhe të lirë. Printeri mban procesorin me frekuencë 800MHz, 1GB memorie dhe ekranin me prekje (touch) LCD me madhësi 12.7cm. Ka portet USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000Base-T për lidhje me kompjuter. Dimensionet e tij janë 451 × 460 × 347 mm dhe ka peshë 19.5 kg. Në pako përfshihet : Cartridge 045 i zi (1,400 faqe) Cartridge 045H i zi (2,800 faqe) Cassette 045 cyan (1,300 faqe) Cassette 045H Cyan (2,200 faqe) Cartridge 045 magenta (1,300 faqe) Cassette 045H Magenta (2,200 faqe) Cassette 045 e verdhë (1,300 faqe) Cassette 045H e verdhë (2,200 faqe)

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292068535
Funksione shtesë:
AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
2 500
Kapaciteti standard i memories [MB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
1475C017
Konsumi (W):
850
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
451 x 460 x 347
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
200
Pesha në kg:
19,5
Printim DPI:
600
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
10,9
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
18
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
18
Skaner:
Skaner DPI:
600
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer multifunksional Canon i-SENSYS MF631Cn edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE