Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional Canon PIXMA TS3351, i bardhë

Kodi i produktit:
269840
Besueshmëria:
100 %
Pesha maksimale e printimeve g m2:
275
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Tabaka e brendshme [fletë]::
60

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Ekran:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, PictBridge, PIXMA Cloud Link
Fuqia në Stand-by [W]::
1.7
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
3771C026
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
4800
Lansuar më:
13. 9. 2019
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Multifunksional:
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat mm:
435 x 316 x 145
Përmbajtja e pakos:
CD, fishekë të ngjyrave, kabllo për karikim, udhëzues përdorimi
Pesha maksimale e printimeve g m2:
275
Pesha në kg:
3.9
Printim dyanësh:
Printim pa kuadro:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra normale DPI:
4800 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
600 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
4
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
7.7
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Tabaka e brendshme [fletë]::
60
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
USB:
WiFi:

Bashkangjitja Printer multifunksional Canon PIXMA TS3351 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE