Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional Canon PIXMA TS5352, rozë

Kodi i produktit:
269826
Besueshmëria:
100 %
Pesha maksimale e printimeve g m2:
300
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Tabaka hyrëse fletë:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Ekran:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, PictBridge, PIXMA Cloud Link, WiFi Direct
Fuqia në Stand-by [W]::
0.9
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
3773C046
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
4800
Lansuar më:
14. 9. 2019
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Multifunksional:
Ngjyra:
Rozë
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat mm:
403 x 315 x 148
Përmbajtja e pakos:
CD, fishekë ngjyre, kabllo për furnizim me energji, udhëzues përdorimi
Pesha maksimale e printimeve g m2:
300
Pesha në kg:
16.3
Printim dyanësh automatik:
Printim pa kuadro:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra normale DPI:
4800 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
6.8
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
13
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Tabaka hyrëse fletë:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
USB:
WiFi:

Bashkangjitja Printer multifunksional Canon PIXMA TS5352 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE