Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer multifunksional HP DeskJet 3639

Kodi i produktit:
227043
EAN:
190781942863
Pesha në kg:
4,17
Teknologjia:
USB, WiFi
Skaner i rrafshët:
Skaner:

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 
Ju kurseni : 2.00   (2%)
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bëni printimin e përditshëm, skanimin dhe kopjimin e lehtë me printerin multifunksional HP DeskJet 3639 të-gjitha-në-një. Përveç kësaj, kurseni hapësirë me printer kompakt me shumë funksione. Ky printer ofron rezolucion bardhë e zi deri në 1200 x 1200 dpi dhe me ngjyrë deri në 4800 x 1200 dhe ka një numër të rekomanduar të printimeve 100 deri në 250 faqe në muaj. Printon në 20 / 8.5 faqe për minutë (draft / ISO) për bardhë e zi dhe 16/6 faqe në minutë për ngjyrë (draft / ISO) Ky printer përdor një fishek të zi dhe një fishek me tre ngjyra (HP 302) dhe gjithashtu mund të përdorë fishekë më të mëdhenj të vëllimit (HP 302XL). Poashtu përdor një ndërfaqe klasike USB 2.0 ose Wi-Fi për t'u lidhur me një kompjuter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190781942863
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
250
Kodi i prodhuesit:
F5S43B
Konsumi (W):
10
Kopjues:
Lansuar:
1. 12. 2017
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
438 x 310 x 158
Pesha në kg:
4,17
Printim DPI:
4800
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
14
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
300 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
6
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
8.5
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
HP Thermal Inkjet

Bashkangjitja Printer multifunksional HP DeskJet 3639 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE