Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional HP Deskjet Ink Advantage 3775

Kodi i produktit:
200325
EAN:
889899112663
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner DPI:
600
Skaner:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
85.50 
Ju kurseni : 9.00   (11%)
76.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime me cilësi të lartë dhe kosto të ulëta, atëherë printeri multifunksional HP Deskjet Ink Advantage 3775 është zgjidhje e përkryer për ju.Përveç printimit kjo pajisje gjithashtu kryen funksionet e skanimit dhe kopjimit duke iu mundësuar që të gjitha këto funksione ti realizoni në një pajisje të vetme kompakte. Karakteristikë tjetër e këtij printeri është shpejtësia e tij e jashtëzakonshme. Ky printer mund të printoj 8 faqe / min në një ngjyrë (monochrome) ndërsa mund të realizoj deri në 5.5 faqe / min printime me ngjyra . Në periudhë njëmujore me këtë printer do të mund të realizoni deri në 1000 printime duke e ruajtur cilësinë e lartë. Përveç kësaj ju do të mund të skanoni dokumente me rezolucion të lartë që mund të arrij deri në 600 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889899112663
Funksione shtesë:
AirPrint, HP ePrint, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
200
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
64
Kapaciteti standard i memories [MB]:
64
Kodi i prodhuesit:
T8W42C
Kopjues:
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
403 x 177 x 141
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Pesha në kg:
2,33
Printim DPI:
4800
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
15
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5,5
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
8
Skaner:
Skaner DPI:
600
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet

Bashkangjitja Printer multifunksional HP Deskjet Ink Advantage 3775 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE