Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional HP LaserJet Pro 500 M570dn

Kodi i produktit:
118409
EAN:
8861129352386
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
220
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB
Skaner i rrafshët:
Skaner DPI:
1200

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,169.50 
Ju kurseni : 84.00   (7%)
1085.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 90.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime me ngjyrë me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri laserik multifunksional HP LaserJet Pro 500 M570dn është zgjidhje e përkryer për ju. Përveç printimit kjo pajisje gjithashtu kryen funksionet e skanimit, kopjimit dhe faksit, duke iu mundësuar kështu që të gjitha këto funksione ti realizoni në një pajisje të vetme pa pasur nevojën e blerjes së pajisjeve të veçanta. Po ashtu është i pajisur me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 600 x 600 dpi si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimit prej 30 faqeve të formatit A4 në minutë. Numri i rekomanduar i printimeve në periudhë njëmujore me këtë printer është 4000 faqe. Me këtë pajisje ju do të mund të kopjoni dhe skanoni dokumente të ndryshme me rezolucion që mund të arrij deri në 1200 x 1200 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8861129352386
Fax:
Funksione shtesë:
AirPrint, HP ePrint, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
4 000
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
CZ271A
Konsumi (W):
605
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
515 x 500 x 538
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
220
Pesha në kg:
40,8
Printim DPI:
600
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
10,5
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
600 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
600 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
30
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
30
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer multifunksional HP LaserJet Pro 500 M570dn edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE