Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional HP LaserJet Pro M130nw

Kodi i produktit:
200405
EAN:
725184117091
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:
Skaner:

Si të porosisim në Gjirafa50?

207.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime bardhë e zi me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri laserik multifunksional HP LaserJet Pro M130nw është zgjidhje e përkryer për ju. Përveç printimit kjo pajisje gjithashtu kryen funksionet e skanimit, kopjimit dhe faksit, duke iu mundësuar kështu që të gjitha këto funksione ti realizoni në një pajisje të vetme pa pasur nevojën e blerjes së pajisjeve të veçanta. Po ashtu është i pajisur me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 600 x 600 dpi si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimit prej 22 faqeve të formatit A4 në minutë. Numri i rekomanduar i printimeve në periudhë mujore me këtë printer është 1500 faqe. Me këtë pajisje ju do të mund të kopjoni dhe skanoni dokumente të ndryshme me rezolucion që mund të arrij deri në 1200 dpi.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
725184117091
Funksione shtesë:
AirPrint, Google Cloud Print 2.0, HP ePrint, Mopria, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
1 500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
G3Q58A
Konsumi (W):
255
Kopjues:
Lansuar:
11 Tetor 2016
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
398 x 288 x 231,1
Pesha në kg:
6,8
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
7,3
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
600 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
22
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer multifunksional HP LaserJet Pro M130nw edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE