Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional HP Officejet Pro 8720

Kodi i produktit:
195233
EAN:
D9L19-00044
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
280
Pesha në kg:
15
Printim DPI:
4800

Si të porosisim në Gjirafa50?

334.50 
Ju kurseni : 13.00   (4%)
321.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime me ngjyrë me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri inkjet multifunksional HP Officejet Pro 8720 është zgjidhje e përkryer për ju. Përveç printimit kjo pajisje gjithashtu kryen funksionet e skanimit, kopjimit dhe faksit duke iu mundësuar kështu që të gjitha këto funksione ti realizoni në një pajisje të vetme pa pasur nevojën e blerjes së pajisjeve të veçanta. Po ashtu është i pajisur me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 1200 x 1200 dpi / 2400 x 1200 dpi (bardhë e zi / me ngjyrë) si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimit prej 24 / 20 faqeve të formatit A4 në minutë (bardhë e zi / me ngjyrë). Numri i rekomanduar i printimeve në periudhë njëmujore me këtë printer është 2000 faqe. Me këtë pajisje gjithashtu do të mund të kopjoni dhe skanoni dokumente të ndryshme me rezolucion që mund të arrij deri në 1200 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
D9L19-00044
Fax:
Funksione shtesë:
AirPrint, HP ePrint, Mopria, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
2 000
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
D9L19A
Konsumi (W):
35
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
26 Korrik 2016
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
499,5 x 339,1 x 449,7
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
280
Pesha në kg:
15
Printim DPI:
4800
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
9
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4 800 x 1 200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1 200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
20
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
24
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 2.0, USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet

Bashkangjitja Printer multifunksional HP Officejet Pro 8720 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE