Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional Samsung SL-C480W

Kodi i produktit:
174833
EAN:
8806086700078
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
220
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

324.50 
Ju kurseni : 42.00   (13%)
282.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung SL-C480W është printer i dizajnuar për printimin, skanimin dhe fotokopjimin e dokumenteve me një cilësi të lartë. Printeri ka shumë veçori që e bëjnë atë të jetë zgjedhja e duhur për ju. Afër ekranit, printeri ka një buton Eco, i cili iu lejon të printoni dokumente dhe broshura të ndryshme me një kualitet të lartë. Kurse,për sa i përket konsumit ky printer është shumë ekonomik dhe ju kursen para. Falë rezolucionit të lartë prej 2400 x 600 dpi, që ky printer ofron, dokumentet që printohen janë të një kualiteti tejet të lartë dhe nuk krahasohen me cilësitë e printerëve të tjerë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806086700078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti standard i memories [MB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SL-C480W/SEE
Konsumi (W):
290
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
15 Korrik 2015
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
406 x 362 x 288,6
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
220
Pesha në kg:
12,89
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
14
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
4
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
18
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Printer multifunksional Samsung SL-C480W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE