Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional Xerox WorkCentre 5024

Kodi i produktit:
158215
EAN:
0952058626148
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
14
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
USB 2.0
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

996.50 
Ju kurseni : 181.00   (18%)
815.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 67.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime bardhë e zi (monochrome) me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri laserik multifunksional Xerox WorkCentre 5024 është zgjidhje e përkryer për ju. Përveç printimit kjo pajisje gjithashtu kryen funksionet e skanimit dhe kopjimit, duke iu mundësuar kështu që të gjitha këto funksione ti realizoni në një pajisje të vetme pa pasur nevojën e blerjes së pajisjeve të veçanta. Po ashtu është i pajisur me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 1200 x 2400 dpi si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimit prej 24 faqeve në minutë. Kapaciteti total i këtij printeri është 1,850 faqe. Përveç kësaj ju do të mund të kopjoni dhe skanoni dokumente të ndryshme me rezolucion të lartë që mund të arrij deri në 600 dpi ndërsa skanimet me ngjyrë arrijnë rezolucion deri në 300 x 300 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0952058626148
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
5024V_U
Kopjues:
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A3
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
216
Printim DPI:
600
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
14
Prodhuesi:
Xerox
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
600 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
24
Skaner:
Skaner DPI:
600
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Xerox.com

Bashkangjitja Printer multifunksional Xerox WorkCentre 5024 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE