Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer + Skaner + Fotokopjues PIXMA MG5750, i zi

Kodi i produktit:
177387
EAN:
4549292037128
Pesha [kg]:
6.3
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printo, skano dhe kopjo me printerin multifunksional Canon Pixma MG5750. Printimi i imazheve bëhet me kualitet deri në 4800 x 1200 dpi (pikë për inc), në formatin A4. Pixma mundëson pintimin e imazheve me ngjyra me shpejtësi 9ipm (faqe për minutë) dhe dokumenteve profesionale bardhë e zi (monochrome) me 12.6 ipm (faqe për minutë).

Canon Pixma ka skaner optik me rezolucion 1200 x 2400 dpi, i cili mundëson skanimin e dokumenteve me qartësi tejët të lartë në vetëm 19 sekonda. Ky printer, poashtu është i pajisur edhe me ekran për komandim sa më të lehtë .

Printimi, skanimi dhe kopjiimi i dokumenteve mund të bëhet nga të gjitha pijisjet elektronike. Printeri ka të integruar softuerin Easy-WebPrint EX WebPrint, Wi-Fi dhe portën USB 2.0 të cilat ju mundësojnë që të printoni nga memoriet cloud online, celularët, kompjuterët apo laptopët tuaj. Mos humbni kohë, kryeni të gjitha punët me printerin Canon Pixma MG5750

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292037128
Funksione shtesë:
AirPrint, Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, PIXMA Cloud Link, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
0557C006
Konsumi [W]:
12
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
27. 8. 2015
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Ngjyra, bardhë e zi
Përmasat [mm]:
455 x 369 x 148
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Pesha në kg:
6,3
Pesha [kg]:
6.3
Printim DPI:
4800
Printim dyanësh automatik:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
4800 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 1200
Rezolucioni harduerik [dpi]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
9
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
12.6
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer + Skaner + Fotokopjues PIXMA MG5750 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE