Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Drum OKI 43381723, i kaltër

Kodi i produktit:
109422
Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713031727
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C5550, OKI C5800, OKI C5900
Kodi i prodhuesit:
43381723

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 
Ju kurseni : 5.00   (6%)
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Drumi OKI 43381723 është përshtatur për printerët OKI C5800, C5900 dhe C5550. Aksesori mund të printoj deri në 20,000 faqe A4 dhe vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713031727
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C5550, OKI C5800, OKI C5900
Kodi i prodhuesit:
43381723
Lloji i pajisjes:
Drum
Për printer:
OKI
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Drum OKI 43381723 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE