Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Drum OKI 43870024, i zi

Kodi i produktit:
109429
Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713040200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C5850, OKI C5950, OKI MC560
Kodi i prodhuesit:
43870024

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

OKI Printing Solutions është brend global, i cili synim kryesor ka prodhimin e pajisjeve profesionale të printimit dhe shërbimeve të cilat e rrisin efikasitetin e bizneseve të sotme. Ndër këto produkte është edhe drumi në fjalë, i cili i dedikohet pajisjeve të printimit OKI C850, C950 dhe MC560. Jetëgjatësia e këtij drum-i është 20,000 faqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713040200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C5850, OKI C5950, OKI MC560
Kodi i prodhuesit:
43870024
Lloji i pajisjes:
Drum
Për printer:
OKI
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Drum OKI 43870024 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE