Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer Canon PGI-570PGBK / CLI-571

Kodi i produktit:
177811
Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574631660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA MG5750, Canon PIXMA MG5751, Canon PIXMA MG5752, Canon PIXMA MG5753, Canon PIXMA MG6850, Canon PIXMA MG6851, Canon PIXMA MG6852, Canon PIXMA MG6853, Canon PIXMA MG7750, Canon PIXMA MG7751
Kodi i prodhuesit:
0372C004

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
68.50 
Ju kurseni : 4.00   (6%)
64.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ngjyra për printer Canon PGI-570 PGBK / CLI-571 CMY përdoret për printerët e llojit Canon Pixma MG5750, MG5751, MG5752, MG5753, MG6850, MG6851, MG6852, MG6853, MG7750, MG7751, MG7752 dhe MG7753. Pakoja përmban një fishek prej 15 ml me pigment të zi, si dhe tre fishekë me ngjyra CMY - të verdhë, të purpurt dhe të kaltër të çeltë me nga 7 ml secila. Printerët janë të dizajnuar për përdorim në shtëpi. Ata janë të përshtatshëm për printimin e fotove profesionale dhe dokumenteve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574631660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA MG5750, Canon PIXMA MG5751, Canon PIXMA MG5752, Canon PIXMA MG5753, Canon PIXMA MG6850, Canon PIXMA MG6851, Canon PIXMA MG6852, Canon PIXMA MG6853, Canon PIXMA MG7750, Canon PIXMA MG7751
Kodi i prodhuesit:
0372C004
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
MultiPack:
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë, kuqe (purpurt/magenta), kaltër (azure/cyan), verdhë
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Canon PGI-570PGBK / CLI-571 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE