Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë alternative Xerox për Canon BCI-21, BCI-24Bk, BCI-24C, e zezë

Kodi i produktit:
120951
Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
2000000027326
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP1000, Canon PIXMA iP1500, Canon PIXMA iP2000, Canon PIXMA MP110, Canon PIXMA MP130
Kodi i prodhuesit:
497L00020

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo ngjyrë alternative nga Xerox shërben si zëvendësim i mirë i ngjyrës origjinale Canon BCI-21, BCI-24Bk, BCI-24C. Pakoja i përmban 10 + 18 ml ngjyrë, ndërsa këto ngjyra janë të përshtatshme për printim në shtëpi dhe zyra. Kjo ngjyrë siguron kualitet të lartë printimi, ndërsa vlen të ceket se produktet e kompanisë Xerox njihen për kualitet të lartë dhe çmime të volitshme. Për të parë se me cilët printerë përshtatet kjo ngjyrë, vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
2000000027326
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP1000, Canon PIXMA iP1500, Canon PIXMA iP2000, Canon PIXMA MP110, Canon PIXMA MP130
Kodi i prodhuesit:
497L00020
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
MultiPack:
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Shumëngjyrësh, zezë
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Xerox Alternativy

Bashkangjitja Ngjyrë alternative Xerox për Canon BCI-21 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE