Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë alternative Xerox për HP CZ109AE, e zezë

Kodi i produktit:
137473
Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
8595617301258
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP DeskJet Ink Advantage 3525, HP DeskJet Ink Advantage 4615, HP DeskJet Ink Advantage 4625, HP DeskJet Ink Advantage 5525, HP DeskJet Ink Advantage 6525
Kodi i prodhuesit:
497L00075

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ngjyrë e zezë alternative me volum prej 21 ml. Kjo ngjyrë është e përshtatshme për HP CZ109AE. Është e dizajnuar për HP INK Advantage, 3525, 5525, 6525, 4615, 4625.Kjo ngjyrë alternative është zëvendësim jo i kushtueshëm për prodhuesin origjinal si dhe sigurojnë kualitet të lartë të printimit. Me këtë ngjyrë, ju do arrini printim kualitativ me një çmim shumë të arsyeshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
8595617301258
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP DeskJet Ink Advantage 3525, HP DeskJet Ink Advantage 4615, HP DeskJet Ink Advantage 4625, HP DeskJet Ink Advantage 5525, HP DeskJet Ink Advantage 6525
Kodi i prodhuesit:
497L00075
Lansuar:
28 Shtator 2013
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
Xerox Alternativy
Volum (ml):
21

Bashkangjitja Ngjyrë alternative Xerox për HP CZ109AE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE