Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ngjyrë Canon PG-545, shumëngjyrëshe, e zezë

Kodi i produktit:
135293
Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574605517
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2850, Canon PIXMA MG2450, Canon PIXMA MG2550, Canon PIXMA MG2550s, Canon PIXMA MG2950, Canon PIXMA MG3050, Canon PIXMA MG3051, Canon PIXMA MG3052, Canon PIXMA MG3053, Canon PIXMA MX495
Kodi i prodhuesit:
8287B005

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për printerin Canon PIXMA MG2450 dhe MG2550 kemi në dispozicion ngjyrën e zezë PG-545. Ky produkt vjen me një vëllim prej 8 ml. Ngjyra Canon PG-545 mund të përdorni si një kuti rezervë në rast të harxhimit së ngjyrës ekzistuese. Kjo ngjyrë siguron printime me cilësi të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574605517
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2850, Canon PIXMA MG2450, Canon PIXMA MG2550, Canon PIXMA MG2550s, Canon PIXMA MG2950, Canon PIXMA MG3050, Canon PIXMA MG3051, Canon PIXMA MG3052, Canon PIXMA MG3053, Canon PIXMA MX495
Kodi i prodhuesit:
8287B005
Lansuar:
5 Nëntor 2013
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
MultiPack:
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Shumëngjyrësh, zezë
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Ngjyrë Canon PG-545 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE