Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë Canon PG-545, e zezë

Kodi i produktit:
135291
Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999974507
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2850, Canon PIXMA MG2450, Canon PIXMA MG2550, Canon PIXMA MG2550s, Canon PIXMA MG2950, Canon PIXMA MG3050, Canon PIXMA MG3051, Canon PIXMA MG3052, Canon PIXMA MG3053, Canon PIXMA MX495
Kodi i prodhuesit:
8287B001

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon është njëra ndër kompanitë më eminente në treg. Për printerin Canon PIXMA MG2450 dhe MG2550 kemi në dispozicion ngjyrën e zezë PG-545. Ky produkt vjen me një vëllim prej 8 ml. Kjo ngjyrë siguron printime me cilësi të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999974507
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2850, Canon PIXMA MG2450, Canon PIXMA MG2550, Canon PIXMA MG2550s, Canon PIXMA MG2950, Canon PIXMA MG3050, Canon PIXMA MG3051, Canon PIXMA MG3052, Canon PIXMA MG3053, Canon PIXMA MX495
Kodi i prodhuesit:
8287B001
Lansuar:
5 Nëntor 2013
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Volum (ml):
8

Bashkangjitja Ngjyrë Canon PG-545 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE