Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë Lexmark 14N0902, nr. 100, e verdhë

Kodi i produktit:
118759
Aksesorë origjinal:
EAN:
7346469670990
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lexmark Genesis S815, Lexmark Impact S301, Lexmark Impact S305, Lexmark Impact S305, Lexmark Interact S605, Lexmark Interpret S405, Lexmark Interpret S405, Lexmark Interpret S409, Lexmark Intuition S5
Kodi i prodhuesit:
14N0902E

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 
Ju kurseni : 2.00   (9%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ngjyra origjinale Lexmark 14N0902, e verdhë, është e projektuar për përdorim në modelet e printerëve Lexmark: S305, S405, S505, S605, PRO205, PRO705, PRO805 dhe PRO905. Kjo ngjyrë arrin rendiment deri në 200 faqe A4 me mbulim standard 5%. Arsyet për përdorim të aksesorëve origjinalë janë të shumtë si ruajtja e garancionit, jetëgjatësia e produktit dhe mirëmbajtja e kualiteti të lartë të printimeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
7346469670990
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lexmark Genesis S815, Lexmark Impact S301, Lexmark Impact S305, Lexmark Impact S305, Lexmark Interact S605, Lexmark Interpret S405, Lexmark Interpret S405, Lexmark Interpret S409, Lexmark Intuition S5
Kodi i prodhuesit:
14N0902E
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/200
Ngjyra e tonerit (cartridge):
E verdhë
Për printer:
Lexmark
Prodhuesi:
Lexmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE