Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer Canon CL-546 XL

Kodi i produktit:
135288
Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999974514
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2850, Canon PIXMA MG2450, Canon PIXMA MG2550, Canon PIXMA MG2550s, Canon PIXMA MG2950, Canon PIXMA MG3050, Canon PIXMA MG3051, Canon PIXMA MG3052, Canon PIXMA MG3053, Canon PIXMA MX495
Kodi i prodhuesit:
8288B001

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 
Ju kurseni : 3.14   (11%)
25.36 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.11 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Canon është kompani e cila merret me prodhimin e printerëve, skanerëve, kamerave digjitale dhe produkteve të tjera siç është edhe kjo ngjyrë nga e njëjta kompani. Canon CL-546 XL është ngjyrë e cila ka sasi prej 13 ml. Arsyet e përdorimit të aksesorëve origjinalë fillojnë nga fakti i garancisë nga prodhuesi si dhe qëndrueshmëria, gjë e cila nuk mund të arrihet nga ngjyra jo origjinale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999974514
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2850, Canon PIXMA MG2450, Canon PIXMA MG2550, Canon PIXMA MG2550s, Canon PIXMA MG2950, Canon PIXMA MG3050, Canon PIXMA MG3051, Canon PIXMA MG3052, Canon PIXMA MG3053, Canon PIXMA MX495
Kodi i prodhuesit:
8288B001
Lansuar:
5 Nëntor 2013
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Shumëngjyrësh
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Volum (ml):
13
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE