Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ngjyrë për printer Canon CLI-42, e purpurt

18.50 €
19.50 
Ju kurseni : 1.00   (5%)
* Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Kodi i produktit:
115762
Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999901763
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA PRO-100, Canon PIXMA PRO-100s
Kodi i prodhuesit:
6386B001
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Canon është një ndër kompanitë më prestigjoze në treg e njohur për prodhimin e printerëve cilësor dhe aksesorëve përkatës. Ngjyra Canon CLI-42 (e purpurt) është e përshtatshme me printerin Canon Pixma PRO-100. Avantazhi i kësaj ngjyre qëndron në faktin se cilësia e printimit që arrihet me ngjyrë origjinale, nuk mund të arrihet me ngjyrë alternative.

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999901763
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA PRO-100, Canon PIXMA PRO-100s
Kodi i prodhuesit:
6386B001
Lansuar:
2 Tetor 2012
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Canon CLI-42 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE