Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer Canon CLI-42 LGY, gri e çeltë

Kodi i produktit:
115761
Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999901916
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA PRO-100, Canon PIXMA PRO-100s
Kodi i prodhuesit:
6391B001

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon është një ndër kompanitë më prestigjoze në treg e njohur për prodhimin e printerëve cilësor dhe aksesorëve përkatës. Ngjyra CLI-42 LGY është e përshtatshme me printerin Canon Pixma PRO-100. Avantazhi i kësaj ngjyre qëndron në faktin se cilësia e printimit që arrihet me ngjyrë origjinale, nuk mund të arrihet me ngjyrë alternative.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4960999901916
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA PRO-100, Canon PIXMA PRO-100s
Kodi i prodhuesit:
6391B001
Lansuar:
2 Tetor 2012
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Hirtë e çelët
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Canon CLI-42 LGY edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE