Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer Canon GI-490m, e purpurt

Kodi i produktit:
184922
Aksesorë origjinal:
EAN:
4549292041767
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA G1400, Canon PIXMA G2400, Canon PIXMA G3400, Canon PIXMA G4400
Kodi i prodhuesit:
0665C001

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Canon ka një kohë të gjatë që është angazhuar në prodhimin e pajisjeve të printimit me cilësi të lartë, siç është edhe kjo ngjyrë nga po e njëjta kompani.

Canon GL-490m është një ngjyrë e purpurt, e përshtatshme për printerët Canon G1400, 2400 dhe 3400 dhe siguron mbulueshmëri për deri në 7,000 faqe me standard 5%. Avantazh i kësaj ngjyre është fakti i përputhshmërisë 100% me produktet e printimit me cilësi maksimale, gjë e cila nuk mund të arrihet nga ngjyra jo origjinale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4549292041767
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA G1400, Canon PIXMA G2400, Canon PIXMA G3400, Canon PIXMA G4400
Kodi i prodhuesit:
0665C001
Lansuar:
3 Shkurt 2016
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/7000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Volum (ml):
70

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Canon GI-490m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE