Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer Epson C13T054740, e kuqe

Kodi i produktit:
47017
Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946356365
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson Stylus Photo R800, Epson Stylus Photo R1800
Kodi i prodhuesit:
C13T05474010

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Epson ka një kohë të gjatë që është angazhuar në prodhimin e pajisjeve për printim, siç janë ngjyrat për printerë dhe pajisje të tjera multifunksionale. Në këtë rast, kjo kompani ka sjellur këtë ngjyrë të kuqe origjinale për printerin tuaj. Kjo ngjyrë e kuqe C13T054740 ka sasi prej 13 ml dhe është e destinuar për mbulueshmëri deri në 400 faqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946356365
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson Stylus Photo R800, Epson Stylus Photo R1800
Kodi i prodhuesit:
C13T05474010
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/400
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
Epson
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Epson C13T054740 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE