Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ngjyrë për printer EPSON C13T66414A, e zezë

Kodi i produktit:
125509
Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946496535
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson L100, Epson L110, Epson L130, Epson L200, Epson L210, Epson L220, Epson L300, Epson L310, Epson L355, Epson L365, Epson L382, Epson L386, Epson L455, Epson L486, Epson L550, Epson L555, Epson L5
Kodi i prodhuesit:
C13T66414A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo ngjyrë e zezë Epson C13T66414A përmban sasi prej 70 ml dhe është e përshtatshme për serinë e printerëve Epson L100 / 110/200/210/300/335/550, Epson links C13T66414A. Siguron cilësi maksimale për dokumentet e juaja të përditshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946496535
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson L100, Epson L110, Epson L130, Epson L200, Epson L210, Epson L220, Epson L300, Epson L310, Epson L355, Epson L365, Epson L382, Epson L386, Epson L455, Epson L486, Epson L550, Epson L555, Epson L5
Kodi i prodhuesit:
C13T66414A
Lansuar:
28 Mars 2013
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Epson
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Volum (ml):
70

Bashkangjitja Ngjyrë për printer EPSON C13T66414A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE