Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer PRINT IT Epson, e zezë

Kodi i produktit:
96239
Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
8594158526847
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson Stylus Office B42, Epson Stylus Office BX305, Epson Stylus Office BX320, Epson Stylus Office BX525, Epson Stylus Office BX625, Epson Stylus Office BX925, Epson Stylus SW425, Epson Stylus SX420
Kodi i prodhuesit:
PI-490

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kapaciteti i ngjyrës për printer është zakonisht 50% më kualitativ se mbushësit përkatës të printerëve. Për printerët e tipit inkjet kompania Epson Print IT ka përgaditur një shtojcë me ngjyrë të zezë, me volum prej 18 ml. Këto volume shërbejnë si zëvendësim për mbushësit origjinal të serisë 'C13T'. Gjithashtu është dizajnuar edhe për seritë 420W, BX305FW, SX620FW dhe SX525WD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
8594158526847
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson Stylus Office B42, Epson Stylus Office BX305, Epson Stylus Office BX320, Epson Stylus Office BX525, Epson Stylus Office BX625, Epson Stylus Office BX925, Epson Stylus SW425, Epson Stylus SX420
Kodi i prodhuesit:
PI-490
Lansuar:
7 Shtator 2011
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Epson
Prodhuesi:
PRINT IT
Volum (ml):
18

Bashkangjitja Ngjyrë për printer PRINT IT Epson edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE