Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printerë HP 650, e zezë

Kodi i produktit:
111075
Aksesorë origjinal:
EAN:
886112545987
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP DeskJet Ink Advantage 1015, HP DeskJet Ink Advantage 1515, HP DeskJet Ink Advantage 2515, HP DeskJet Ink Advantage 2545, HP DeskJet Ink Advantage 2645, HP DeskJet Ink Advantage 3545, HP DeskJet Ink
Kodi i prodhuesit:
CZ101AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP është prodhues i mirënjohur i printerëve të cilësisë së lartë, si edhe aksesorëve të domosdoshëm për produktet e veta. Mbushësi për printerë i serive 650 (CZ101AE) me shumë rritje vazhdon traditën e HP, ndërsa krahas çmimit të ulët, ofron cilësi të lartë. Kësaj radhe sjell mbushësin me ngjyrë të zezë nr. 650 me madhësi standarde. Mbushësi është i përshtatshëm me printerët HP Deskjet Ink Advantage 2515 dhe 2515 e-All-in-One. Produktet e HP ofrojnë performancë profesionale, ndërsa printerët kanë saktësi dhe shpejtësi të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
886112545987
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP DeskJet Ink Advantage 1015, HP DeskJet Ink Advantage 1515, HP DeskJet Ink Advantage 2515, HP DeskJet Ink Advantage 2545, HP DeskJet Ink Advantage 2645, HP DeskJet Ink Advantage 3545, HP DeskJet Ink
Kodi i prodhuesit:
CZ101AE
Lansuar:
10 Korrik 2012
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/360
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Ngjyrë për printerë HP 650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE