Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë PRINT IT Canon CLI-551 XL, lejla

Kodi i produktit:
134734
Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
8595610601195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP7250, Canon PIXMA MG5450, Canon PIXMA MG6350, Canon PIXMA MX925
Kodi i prodhuesit:
PI-635

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Print IT megjithëse një brand i ri në treg, me produktet e veta po dëshnon cilësinë. Ngjyra e Print IT shërben si ngjyrë zëvendësuese për ngjyrat e Canon CLI-551XL dhe në këtë mënyrë i përshtatet Canon PIXMA iP7250; Canon PIXMA MG5450; Canon PIXMA MG6350. Ju mund të printoni pa problem në çdo lloj letre me një cilësi shumë të lartë printimi. Vëllimi: 13 ml. Ngjyra: lejla.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
8595610601195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP7250, Canon PIXMA MG5450, Canon PIXMA MG6350, Canon PIXMA MX925
Kodi i prodhuesit:
PI-635
Lansuar:
22 Gusht 2013
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
PRINT IT
Volum (ml):
13

Bashkangjitja Ngjyrë PRINT IT Canon CLI-551 XL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE