Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rimbushës ngjyrash Canon PG-510 / CL-511 Multipack

Kodi i produktit:
116207
Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574577647
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2700, Canon PIXMA iP2702, Canon PIXMA MP240, Canon PIXMA MP250, Canon PIXMA MP252, Canon PIXMA MP260, Canon PIXMA MP270, Canon PIXMA MP272, Canon PIXMA MP280, Canon PIXMA MP282
Kodi i prodhuesit:
2970B010

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon PG-510 / CL-511 Multipack është pako praktike, e cila përmban mbushje me ngjyrë të zezë, të gjelbër në të kaltër, të purpurt dhe të verdhë. Këta rimbushës ngjyrash janë të dizajnuar për printerët Canon Pixma MP230, MP252, MP270, MP272, MP280, MP282, MP495, MP499, MX340, MX350, MX410 and MX420. Avantazhet e përdorimit të rimbushësve origjinal kanë të bëjnë me përshtatshmërinë 100% të produktit me printerin që sigurojnë cilësi maksimale të printimeve, e cila nuk mund të arrihet më rimbushësit falso.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574577647
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP2700, Canon PIXMA iP2702, Canon PIXMA MP240, Canon PIXMA MP250, Canon PIXMA MP252, Canon PIXMA MP260, Canon PIXMA MP270, Canon PIXMA MP272, Canon PIXMA MP280, Canon PIXMA MP282
Kodi i prodhuesit:
2970B010
Lansuar:
10 Tetor 2012
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
MultiPack:
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Shumëngjyrësh, zezë
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Rimbushës ngjyrash Canon PG-510 / CL-511 Multipack edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE