Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set ngjyrash për printer Brother LC-1280XLVALBP - e zezë + tre ngjyra

Kodi i produktit:
92468
Aksesorë origjinal:
EAN:
5014047562662
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother MFC-J5910DW, Brother MFC-J6510DW, Brother MFC-J6710DW, Brother MFC-J6910DW
Kodi i prodhuesit:
LC1280XLVALBP

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
104.50 
Ju kurseni : 6.00   (6%)
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brother është një kompani e cila ka kohë që është angazhuar në prodhimin e pajisjeve për printim, siç janë vet printerët, fax makineritë, makinat e shkrimit si dhe pajisje të tjera multifunksioanle. Kjo kompani prodhon edhe aksesorë të tjerë shtesë siç është edhe ky set, i cili përmban ngjyrën e zezë, të kaltër, të purpurt dhe të verdhë (LC-1280XLBk, 1280XLC LC-LC-1280XLM, LC-1280XLY) për printerët Brother MFC-J6510DW, MFC-J6710DW dhe MFC- J6910DW.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
5014047562662
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother MFC-J5910DW, Brother MFC-J6510DW, Brother MFC-J6710DW, Brother MFC-J6910DW
Kodi i prodhuesit:
LC1280XLVALBP
Lansuar:
2 Qershor 2011
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
MultiPack:
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë, kuqe (purpurt/magenta), kaltër (azure/cyan), verdhë
Për printer:
Brother
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Set ngjyrash për printer Brother LC-1280XLVALBP - e zezë + tre ngjyra edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE