Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set ngjyrash për printer Canon CLI-526, C / M / Y

Kodi i produktit:
79835
Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574554457
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP4850, Canon PIXMA iP4950, Canon PIXMA iX6550, Canon PIXMA MG5150, Canon PIXMA MG5250, Canon PIXMA MG5350, Canon PIXMA MG6150, Canon PIXMA MG6250, Canon PIXMA MG8150, Canon PIXMA MG8250
Kodi i prodhuesit:
4541B006

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 
Ju kurseni : 2.00   (4%)
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Canon ka kohë që është angazhuar në prodhimin e pajisjeve me cilësi të lartë printimi, siç është edhe ky set me ngjyra. Canon CLI-526 përmban ngjyrë të kaltër, të purpurt dhe të verdhë, ngjyra këto të dizajnuara për përdorim nga printerët Canon Pixma MG5150, MG5250 dhe MG8150 të së njëtës kompani. Ky set ngjyrash posedon çmim më të ulët duke u krahasuar nëse këto ngjyra do të bliheshin ndaras.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574554457
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP4850, Canon PIXMA iP4950, Canon PIXMA iX6550, Canon PIXMA MG5150, Canon PIXMA MG5250, Canon PIXMA MG5350, Canon PIXMA MG6150, Canon PIXMA MG6250, Canon PIXMA MG8150, Canon PIXMA MG8250
Kodi i prodhuesit:
4541B006
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
MultiPack:
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta), kaltër (azure/cyan), verdhë
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Set ngjyrash për printer Canon CLI-526 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE