Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer HP CC530A, e zezë

Kodi i produktit:
58470
Aksesorë origjinal:
EAN:
8835853014926
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet CM2320n, HP Color LaserJet CM2320nf, HP Color LaserJet CP2025dn, HP Color LaserJet CP2025n
Kodi i prodhuesit:
CC530A

Si të porosisim në Gjirafa50?

148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hewlett-Packard njihet si kompani e cila merret me prodhimin e pajisjeve të printimit dhe aksesorëve tjerë, por që gjithmonë i sjellë me kualitet të lartë. Kësaj radhe kompania sjell në treg ngjyrën HP CC530A, e cila është e projektuar për printerët HP Color LaserJet CC530A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8835853014926
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet CM2320n, HP Color LaserJet CM2320nf, HP Color LaserJet CP2025dn, HP Color LaserJet CP2025n
Kodi i prodhuesit:
CC530A
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Ngjyrë për printer HP CC530A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE