Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ngjyrë për printer HP CN621AE, e zezë

Kodi i produktit:
138989
Aksesorë origjinal:
EAN:
8861128772864
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP OfficeJet Pro X451dw, HP OfficeJet Pro X476dw, HP OfficeJet Pro X551dw, HP OfficeJet Pro X576dw
Kodi i prodhuesit:
CN621AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 
Ju kurseni : 6.00   (7%)
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hewlett Packard për një kohë të gjatë është marrë me prodhimin e printerëve dhe tonerëve kualitativ, bashkë me aksesorë tjerë. Printerët dhe pajisjet e prodhuara nga kjo kompani, përfshijnë edhe teknologji të reja të cilat e rrisin kualitetin, shpejtësinë dhe qëndrueshmërinë e faqeve të printuara. Toneri në fjalë është i projektuar për printerët Hewlett Packard Officejet Pro X451, X551 DW, Officejet Pro X476 dhe X576 DW. Produkti i printon mbi 3,000 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8861128772864
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP OfficeJet Pro X451dw, HP OfficeJet Pro X476dw, HP OfficeJet Pro X551dw, HP OfficeJet Pro X576dw
Kodi i prodhuesit:
CN621AE
Lansuar:
16 Tetor 2013
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/3000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Ngjyrë për printer HP CN621AE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE