Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer HP CN621AE, e zezë

Kodi i produktit:
138989
Aksesorë origjinal:
EAN:
8861128772864
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP OfficeJet Pro X451dw, HP OfficeJet Pro X476dw, HP OfficeJet Pro X551dw, HP OfficeJet Pro X576dw
Kodi i prodhuesit:
CN621AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 
Ju kurseni : 5.00   (6%)
82.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hewlett Packard për një kohë të gjatë është marrë me prodhimin e printerëve dhe tonerëve kualitativ, bashkë me aksesorë tjerë. Printerët dhe pajisjet e prodhuara nga kjo kompani, përfshijnë edhe teknologji të reja të cilat e rrisin kualitetin, shpejtësinë dhe qëndrueshmërinë e faqeve të printuara. Toneri në fjalë është i projektuar për printerët Hewlett Packard Officejet Pro X451, X551 DW, Officejet Pro X476 dhe X576 DW. Produkti i printon mbi 3,000 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8861128772864
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP OfficeJet Pro X451dw, HP OfficeJet Pro X476dw, HP OfficeJet Pro X551dw, HP OfficeJet Pro X576dw
Kodi i prodhuesit:
CN621AE
Lansuar:
16 Tetor 2013
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/3000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Ngjyrë për printer HP CN621AE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE