Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ngjyrë për printer Epson C13T03V44A, EcoTank 101, e verdhë

Kodi i produktit:
235324
Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946643410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson EcoTank ITS L4150, Epson EcoTank ITS L4160, Epson EcoTank ITS L6160, Epson EcoTank ITS L6170, Epson EcoTank ITS L6190
Kodi i prodhuesit:
C13T03V44A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printo të gjitha dokumentet që keni nevoje me shpejtësi dhe efikasitet të lartë përmes tankut Epson që ofron ngjyrë të verdhë me kualitet të lartë. Ngjyra thahet shpejtë, çka e bën atë shumë të përshtatshme për printim në dy anë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946643410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson EcoTank ITS L4150, Epson EcoTank ITS L4160, Epson EcoTank ITS L6160, Epson EcoTank ITS L6170, Epson EcoTank ITS L6190
Kodi i prodhuesit:
C13T03V44A
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/6000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
E verdhë
Për printer:
Epson
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Volum (ml):
70

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Epson C13T03V44A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE