Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer Epson C13T33444012, 33 e verdhë

Kodi i produktit:
231741
Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946626246
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson Expression Premium XP-530, Epson Expression Premium XP-540, Epson Expression Premium XP-630, Epson Expression Premium XP-635, Epson Expression Premium XP-640, Epson Expression Premium XP-645, Ep
Kodi i prodhuesit:
C13T33444012

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson Claria Premium është zgjidhja e përsosur nëse dëshironi të ndërroni ngjyrën e vjetër pa e humbur kualitetin e lartë të printimit. Ngjyra ju garanton që printimet tuaja do të mbajnë kualitetin e tyre të lartë deri në 300 vjet. Në këtë rast ajo sjell ngjyrën e verdhë C13T33444012 4.5 ml me nqë zëvendëson ngjyrën origjinale Epson Expression Premium XP-530, XP-630, XP-635, dhe XP-830.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8715946626246
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson Expression Premium XP-530, Epson Expression Premium XP-540, Epson Expression Premium XP-630, Epson Expression Premium XP-635, Epson Expression Premium XP-640, Epson Expression Premium XP-645, Ep
Kodi i prodhuesit:
C13T33444012
Lansuar:
3. 3. 2018
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
E verdhë
Për printer:
Epson
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Volum (ml):
4.5

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Epson C13T33444012 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE