Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer PRINT IT për Epson T0714 D78 / DX4000 / DX5000 / DX6000 / DX7000F

Kodi i produktit:
87941
Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
8594158522405
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson Stylus D78, Epson Stylus D92, Epson Stylus D120, Epson Stylus DX4000, Epson Stylus DX4050, Epson Stylus DX4400, Epson Stylus DX4450, Epson Stylus DX5000, Epson Stylus DX5050, Epson Stylus DX6000
Kodi i prodhuesit:
PI-55

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ngjyra alternative Epson T0714 me ngjyrë të verdhë është zëvendësuesi më i mirë i ngjyrës origjinale Epson T0714 dhe përmban 6.2ml sasi. PRINT IT Epson T0714 përshtatet me printerët Epson Stylus D78, D92, D120, DX4000, DX4050, DX4400, DX4450, DX5000, DX5050, DX6000, DX6050, DX7000F, dx7400, DX7450, DX8400, DX8450, DX9400F, S20, SX100, SX105, SX200, SX205, SX400, SX405, Stylus Office BX300F, BX3450F. Marka PRINT IT njihet si marka më e mirënjohur për prodhimin e ngjyrave për printer, e cila për një kohë të shkurtër ka arritur inkuadrimin e saj në tregun e ngjyrave me një gamë të gjerë të prodhimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Jo
EAN:
8594158522405
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Epson Stylus D78, Epson Stylus D92, Epson Stylus D120, Epson Stylus DX4000, Epson Stylus DX4050, Epson Stylus DX4400, Epson Stylus DX4450, Epson Stylus DX5000, Epson Stylus DX5050, Epson Stylus DX6000
Kodi i prodhuesit:
PI-55
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
E verdhë
Për printer:
Epson
Prodhuesi:
PRINT IT
Volum (ml):
6,2

Bashkangjitja Ngjyrë për printer PRINT IT për Epson T0714 D78 / DX4000 / DX5000 / DX6000 / DX7000F edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE