Fije për 3D printim Gembird (filament), PLA+, 1,75mm, 1kg, e verdhë

Kodi i produktit:
249836
Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
3DP-PLA+1.75-02-Y
Lansuar:
23. 11. 2018
Lloji i pajisjes:
3D

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
3DP-PLA+1.75-02-Y
Lansuar:
23. 11. 2018
Lloji i pajisjes:
3D
Materiali:
PLA+
Ngjyra e tonerit (cartridge):
E verdhë
Pesha [g]:
1000
Prodhuesi:
Gembird
Trashësia e filamentit 3D [mm]:
1.75

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE