Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fije për 3D printim Gembird (filament), PLA+, 1,75mm, 1kg, i argjendtë

Kodi i produktit:
249831
Aksesorë origjinal:
EAN:
8716309103688
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
3DP-PLA+1.75-02-S
Lansuar:
23. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fijet Gembird mund të aplikohen në lloje të ndryshme të printerëve 3D. Materiali i ngurtë i kësaj fije njihet si PLA +. PLA është një poliester alifatik termoplastik që krijohet nga burime të ripërtërishme, si niseshteja e misrit. Fija nuk lëshon aroma të rrezikshme gjatë përdorimit dhe nuk bllokon printerin 3D. Sapo fibra të futet në qarkun e nxehtësisë, materiali shkrihet menjëherë. Pra, nëse doni të realizoni krijime interesante pa asnjë komplikim, thjeshtë zgjidhni ngjyrën e duhur. Fija me ngjyrë të argjendtë ka diametër prej 1.75 mm dhe peshë totale prej 1kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8716309103688
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
3DP-PLA+1.75-02-S
Lansuar:
23. 11. 2018
Lloji i pajisjes:
3D
Materiali:
PLA+
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Argjendtë
Pesha [g]:
1000
Prodhuesi:
Gembird
Trashësia e filamentit 3D [mm]:
1.75

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE