Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fije për printim Plasty Mladec, PLA, 1,75mm, 1kg, vjollcë

Kodi i produktit:
242058
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
F175PLA_LI
Lansuar:
7. 8. 2018
Lloji i pajisjes:
3D

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto fije për printim 3D përbëhen nga materiali PLA dhe punojnë në temperaturë 200 - 220 ° C . Peshojnë 1 kg dhe kanë diametër 1.75 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
F175PLA_LI
Lansuar:
7. 8. 2018
Lloji i pajisjes:
3D
Materiali:
PLA
Ngjyra e tonerit cartridge:
Purpurt
Pesha g:
1000
Prodhuesi:
Plasty Mladec
Trashësia e filamentit 3D mm:
1.75
Ueb-i i prodhuesit:
Plastymladec.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE