Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ngjyrë HP CF543X no. 203X (2500 str.), kuqe/vjollcë

Kodi i produktit:
228157
Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811071566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF543X

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 
Ju kurseni : 12.00   (9%)
117.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printoni të gjitha dokumentet e biznesit tuaj shpejt dhe me efikasitet dhe përmirësoni performancën tuaj të HP LaserJet Pro me toner HP. Mbështetuni në cilësinë dhe besueshmërinë e HP-së për të dhënë rezultate mbresëlënëse të printimit. Prodhoni dokumente me cilësi të lartë në shpejtësinë e printerit tuaj. Toner të përballueshëm për një printer të shpejtë dhe kompakt, sigurojnë efikasitet më të madh me çmime të arsyeshme me monitorim të besueshëm të statusit të tonerit. Toneri i printimit Mangenta 203X është projektuar për printera HP LaserJet: M254dw, M254nw, M280nw, M281fdn, and M281fdw.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
1907811071566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M254dw, HP LaserJet Pro M254nw, HP LaserJet Pro M280nw, HP LaserJet Pro M281fdn, HP LaserJet Pro M281fdw
Kodi i prodhuesit:
CF543X
Lansuar:
20. 12. 2017
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/2500
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuq (purpurt/magenta)
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Ngjyrë HP CF543X no. 203X (2500 str.) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE