Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner HP CN625AE no. 970XL, i zi

Kodi i produktit:
138993
Aksesorë origjinal:
EAN:
886112877361
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP OfficeJet Pro X451dw, HP OfficeJet Pro X476dw, HP OfficeJet Pro X551dw, HP OfficeJet Pro X576dw
Kodi i prodhuesit:
CN625AE

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hewlett Packard për një kohë të gjatë ka prodhuar printerë të cilësisë së lartë, si edhe aksesorë të domosdoshëm për produktet e veta. Toneri me ngjyrë të zezë no. 970XL është i prodhuar për printerët Hewlett Packard Officejet Pro X451, X551 DW, Officejet Pro X476 dhe X576 DW. Me këtë toner ju mund t'i printojë mbi 9,200 faqe me një standard mbulueshmërie prej 5%. Përparësia e mbushësit origjinal është përshtatshmëria 100% me produktet dhe cilësia maksimale e printimit, e cila nuk mund të arrihet me mbushësit jo origjinal.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
886112877361
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP OfficeJet Pro X451dw, HP OfficeJet Pro X476dw, HP OfficeJet Pro X551dw, HP OfficeJet Pro X576dw
Kodi i prodhuesit:
CN625AE
Lansuar:
16 Tetor 2013
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/9200
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner HP CN625AE no. 970XL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE